Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 16 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Weinsberg CaraTour VAN 540 on käytetty matkailuauto, joka tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä arjen ja lomien tarpeisiin. Tämä vähän ajettu ajoneuvo on ollut vain yhdellä omistajalla, mikä kertoo sen huolellisesta käytöstä. Kesäajoon sopivat ominaisuudet, kuten ilmastointi ohjaamossa, tekevät matkanteosta miellyttävää lämpiminä päivinä. Ajoneuvossa on myös vakionopeudensäädin, joka helpottaa pitkien matkojen taittamista. Jos tämä Weinsberg CaraTour VAN 540 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZNC-794 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 29.5.2026 |
| Ajomäärä | 22000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | CaraTour VAN 540 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 12 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- VÄHÄN AJETTU NÄYTTÄVÄ JA HIENO RETKEILYAUTO!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Trumatic ilmakiertolämmitys
- Parivuode takana poikittain
- Pöytäryhmä ja kääntyvät Pilot kapteeninpenkit ohjaamossa
- Pp-teline
- Vakionopeudensäädin
- Radio
- Suihku
- Jääkaappi
- Sähkötoimiset sivuikkunat
- Asiallinen keittiö
- Kaasuliesi
- Pakastinlokero
- Sähkörappu
- Ilmastointi ohjaamossa
- Huoltokirja (jakohihna on vaihdettu 5/24)
- Wc kasetti
- Retkeilyauto
- 1. Aikaisempi omistaja
- Suomi-auto
- Manuaali
- Pituus 541 cm + PP-teline
- Leveys 205 cm
- Korkeus 258 cm
- Saa ajaa B-kortilla
- Nukkumapaikat 2:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Omamassa 2600 kg
- Kokonaismassa 3300 kg
- Katsastettu 29.5.2024
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.6.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.6.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 311 g / km |
| Kokonaismassa | 3300 kg |
| Omapaino | 2600 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy